Cepli Dosya Basımı

Cepli Dosya Basımı
Editör : Magna Basım Ekibi
Tarih : 22 Temmuz 2022

Cepli Dosya Basımı

Kurumsal şirketlerin, kamu kuruluşlarının kullandığı cepli dosya, çok yönlü bir kullanım alanına sahiptir. Çünkü iş, eğitim, sağlık ve diğer tüm sektörlerde cepli dosyalar müşterilere sunum, portföy, broşür, teklif, sözleşme vb. amaçlarla verilir. Bu hareketlilik özel cepli dosya baskısı gerektiriyor. Üzerinde bir kurumu temsil edecek bilgilerin ve kurumsal renklerin yer aldığı cepli dosya basımı, kurumsal kimliği destekliyor, organik reklam gereksinimini karşılıyor.

Tanıtım ve reklam çalışmalarını destekleyen cepli dosyalar, renk, şekil, iç tasarım olarak kişiye özel üretiliyor. Örneğin, müşterilere sunum yapılacak ya da tanıtım amaçlı verilecek dosyaların iç kısmında post-it, kartlık gibi ek özellikler eklenebiliyor. İstenilen ölçülerde, istenilen renklerde, kaliteli kağıtlarla cepli dosya basımı yapan ekibimiz, kurumsal yaşamdaki dosya ihtiyacınıza işlevsellik ve şıklık kazandırıyor.

Cepli Dosya Özellikleri ve Kullanım Alanları

Cepli dosya baskısı yaptırırken dikkat etmeniz gereken şey dosyaların özellikleri olmalıdır. Dosyalar istenildiğinde çok işlevsel bir tasarıma sahip olabiliyor. Sizler için en işlevsel cepli dosya özelliklerini sıraladık, iş detaylar;

Cepli dosya basımı istenilen her alanda kullanılabiliyor. En çok finans, eğitim, sağlık, kurumsal iş yaşamında kullanılıyor. Magna Basım, faaliyet alanına özel baskı seçenekleriyle kurumsal kimlik çalışmasını doğrudan destekliyor, fonksiyonel dosyalar tasarlıyor.

Magna Basım’dan Uygun Fiyat Cepli Dosya Basımı

Evrak arşivlemeyi, portföy sunmayı, sözleşme vb. önemli belgeleri muhafaza etmeyi, müşteri ziyaretlerinde kurumsal görünmeyi kolaylaştıran cepli dosya baskıları, en uygun fiyat seçenekleriyle sizlerle! Magna Basım, kâğıt ürünlerindeki avantajlı fiyatlarına devam ediyor. Üstün baskı teknolojisi ve kaliteli tasarımla hizmet veren Magna Basım ekibi, cepli dosya baskısı modellerinde beklentileri karşılıyor, cazip fiyat seçenekleriyle müşteri memnuniyeti sağlıyor. Cepli dosya çözümleri için bizimle iletişime geçebilir, bütçe dostu hizmet alabilirsiniz.

    • Cepli dosyalarda, dosyanın cep kısmı genellikte iç kısımda olur ancak dilediğiniz taktirde bu cep, dosyanın dış yüzeyine de yerleştirilebilir.
    • Dosyalara cep haricinde kartvizit, not defteri koyma yerleri eklenebilir.
    • Cepli dosyalar, ekstra bir belge, CD, kart gibi eşyaları taşıyabileceğiniz kapasiteye sahiptir. Bu alanda tekli, ikili cepler tercih edilebilir.
    • Cepli dosya baskıları için klasik bir form kullanılır. Ancak bazı özel tasarımlarda dosyanın tamamen kapanabilmesi için lastik şeritler kullanılır.