Baskı

Ümraniye Hızlı ve Kaliteli Defter Baskısı
Editör : Magna Basım
Tarih : 13 Mayıs 2024

Başarılı bir işletme için marka kimliğinin oluşturulması son derece önemlidir. Bu kimlik, şirketinizi tanımlar ve müşterilerinizle etkileşim kurmanızı sağlar.

İstanbul Broşür Basımı için Online Sipariş Nasıl Verilir?
Editör : Magna Basım
Tarih : 11 Mart 2024

Günümüzde işletmelerin ürün ve hizmetlerini tanıtmak için broşürler oldukça etkili bir pazarlama aracıdır.

Broşür Baskısında Renk Seçimi ve Tasarım İlkeleri
Editör : Magna Basım
Tarih : 5 Mart 2024

Broşür baskısında renk seçimi ve tasarım ilkeleri, markanızın veya organizasyonunuzun imajını ve etkisini büyük ölçüde belirleyebilir.

Marmara Matbaa Sektöründe Yenilikçi Baskı Teknolojileri
Editör : Magna Basım
Tarih : 11 Aralık 2023

Matbaacılık sektörü, dijitalleşme ve yeni teknolojilerin etkisiyle hızla değişiyor. Bu değişim, sektörde yeni trendlerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu trendler, matbaacılık sektörünün geleceğini şekillendirmeye devam edecek.

Baskıda Kalitenin Önemi
Editör : Magna Basım
Tarih : 24 Kasım 2020

Her konuda olduğu gibi matbaa baskısında kalite de son derece mühim bir husustur.

Baskı Teknikleri
Editör : Magna Basım
Tarih : 2 Aralık 2022

Matbaa ve baskı hizmetleri tanıtım araçlarının yaygın hale gelmesi sonucunda birinci öncelik haline gelmiştir.

Katolog Baskısı
Editör : Magna Basım
Tarih : 21 Haziran 2022

Katalog baskısı firmaların verdikleri hizmeti tanıtabilmek adına tercih edebilecekleri kalite ve konfor sağlayan hizmetlerden bir tanesidir.

Broşür Baskısı
Editör : Magna Basım
Tarih : 25 Mayıs 2022

Broşür baskıları sayesinde firma ya da şirket tanınırlığını arttırır ve hedef kitlesini genişletir, bu sayede firmanın ya da şirketin pazarlama faaliyetleri başarıya ulaşır.

Çanta Baskısı
Editör : Magna Basım
Tarih : 18 Mayıs 2022

Genel kapsamda; çanta basımı ile ister logo ister marka, firma adı gibi pek çok şeyin bu çantaların üzerine baskılanması mümkündür.

Çanta Baskısı
Editör : Magna Basım
Tarih : 21 Ocak 2022

Çanta baskısı tecrübeli bir firma tarafından özenle yapılır.

Broşür Baskısı
Editör : Magna Basım
Tarih : 19 Ocak 2022

Broşürlerin baskılanması için belirli aşamalar tamamlanır.

Çanta Baskısı
Editör : Magna Basım
Tarih : 5 Ocak 2022

Çanta Baskısı oldukça zahmetli ve emek isteyen bir iştir.

Zarf Basımı
Editör : Magna Basım
Tarih : 12 Temmuz 2021

İstanbul Zarf basımı denince akla ilk gelen yer Magna Basım şirketidir.

Çocuk Kitapları Baskısı
Editör : Magna Basım
Tarih : 16 Haziran 2021

Çocuk kitapları baskısı uzmanlar tarafından da araştırılan, oldukça önemli bir konudur. Bunun nedeni çocukların gelişiminde, eğitim-öğretim hayatlarında çok büyük rol oynamaktadır

Dergi Baskısı
Editör : Magna Basım
Tarih : 18 Mayıs 2021

Her derginin kendi teması ve kitlesi vardır. İçerisindeyse görselden, her çeşit yazıya kadar birçok içerik bulundurulabilir.

Katalog Fiyat Hesaplama
Editör : Magna Basım
Tarih : 9 Nisan 2021

Ürünlerinizi etkili bir şekilde konumlandırmak için işletmenizin kalabalıktan sıyrılması önemlidir.

Dergi Basımı
Editör : Magna Basım
Tarih : 26 Mart 2021

Dergiler görsel olarak hoştur, okuması eğlencelidir

Maske Kutu Basımı
Editör : Magna Basım
Tarih : 15 Mart 2021

Karton kutular, birçok fayda sağlayan benzersiz ambalaj kutularıdır. Bu kutular, her işletme için uygundur ve her ürün için en iyi paketleme çözümünü sağlar.

Çanta Basımı
Editör : Magna Basım
Tarih : 23 Şubat 2021

Çantalar, günlük hayatta birçok kişi tarafından kullanılan ve kişinin yaşamını kolay hale getiren temel nitelikteki parçalardan biridir.

Dergi
Editör : Magna Basım
Tarih : 4 Şubat 2021

Dergi yayınlamak kolay değildir. Çok fazla öğrenme, planlama, zaman ve harcama gerektirir.

Kutu Baskısı
Editör : Magna Basım
Tarih : 25 Ocak 2021

Firma ve markalarınızın Logo, amblem ve ismini yazdırdığınız bu kutular sizler için bir reklam ve tanıtım aracı olarak hizmet verecektir.

Bir Portfolyo Olarak Katalog
Editör : Magna Basım
Tarih : 18 Kasım 2020

Katalogları farklı sektörlerdeki birçok firma kullanır.

Ambalaj
Editör : Magna Basım
Tarih : 1 Eylül 2020

Ambalaj işletmede bulunan tüm ürün ve malzemeleri detaylı bir şekilde müşteriye sunan önemli bir unsurdur.

Baskılı Kupa
Editör : Magna Basım
Tarih : 1 Eylül 2020

Baskılı kupa işletmelerin ürünlerini tanıtabilmesi için en iyi reklam araçlarından biridir.

Maske Kutusu
Editör : Magna Basım
Tarih : 1 Eylül 2020

Günümüzde maskeler son derece önemli bir hal almıştır. Ancak maskelerin güvenilirliğini ve tercih edilmesini belirleyen unsur kutudur.

Özel Ambalaj
Editör : Magna Basım
Tarih : 1 Eylül 2020

Ambalajlar bir ürünün görselidir. Ambalaj ne kadar gösterişli olursa müşterilerin o kadar dikkatini çeker.

Baskı

    Baskı işlemleri birçok hizmet içerisinde kullanılmaktadır. Değişik ve farklı ürünlere dahi baskı yapılarak daha estetik hale getirmek mümkündür. Baskı hizmetleri genellikle şirket içi kurumsallık belirten materyallerde yaygın şekilde tercih edilmektedir. Kartvizit, ajanda, dergi, broşür, ajanda, bardak, magnet, sticker, zarf torbaları, dosyalık, katalog gibi ürünler yaygın şekilde tercih edilen şirket içi kurumsallık malzemeleridir. Bu malzemelerin üzerine yapılan baskı işlemleri sayesinde kurumsal görünüm elde edilir. Şirket içinde çalışan bireylerde veya müşterilerde kurumsal intiba bırakmak için ayrıntılara özen göstermeniz gerekir. Ticari anlamda itibar kazanmak veya saygın görünmek için bu gibi baskı türleri tercih edilmelidir. Özellikle broşür, katalog ve el ilanı gibi ürünler tanıtım amaçlı kullanılan etkili araçlardır.

   Kataloglar baskı işlemleri içerisinde en yaygın tercih edilen ürünlerin başında gelir. Çeşitli amaçlar nedeniyle firmaları tanıtmak isteyen işverenler kataloglara yönelir. Tanıtım, reklam ve PR amacıyla kataloglar yaygın şekilde tercih edilir. Eski ancak etkili olan tanıtım biçimi kurumsallaşmak için oldukça önemlidir. Çağın dijitalleşmesi ve teknolojinin gelişmesi sonucunda genellikle internet reklamlarına ağırlık verilir. Ancak geleneksel tanıtım yöntemleri de insanları etkileyen birçok ayrıntıya sahiptir. Bu nedenle katalog baskı hizmetleri oldukça rağbet gören hizmetlerin başında gelir. Kataloglar, şirketlerin ürünlerinin de çeşitliliğini lanse edebildiği araçlardır. Örnek vermek gerekirse bir mobilya mağazası içerisinde yer alan mobilya sayısı sınırlıdır. Ancak kataloglar sayesinde gelen müşterilere farklı renkler, değişik malzemeler veya stiller gösterilebilir. Benzer modellerde çeşitlilik oluşması için müşterilere kataloglar vasıtası ile hizmet sınır. Aynı şekilde bir otomobil bayisinde bütün arabaları göstermek mümkün değildir. Bu nedenle ekstra paketler ve araca eklenmesi gerekenler kataloglar ile sunulabilir.   

   Kataloglar akla gelen her meslek grubunda kullanımı mümkün olan hatta zorunlu olan ürünlerdir. Özellikle ürün satışı yapan firmalarda sık sık tercih edilmektedir. Tekstil, gıda sektörü, makine satışı, emlak, mobilya ve akla gelen her alanda karşımıza çıkar. Kataloglar sadece ürün satışı konusunda değil aynı zamanda hizmet satışı noktasında da büyük öneme sahiptir. Verilmek istenen hizmet kalitesine göre kataloglar sayesinde hizmetlerin kalitesi, detayları veya türleri lanse edilmektedir. Müşteriler kataloglar üzerinden tercih veya seçimler yaparak istedikleri hizmete yönelim gösterirler. Firmamız sayesinde her türlü katalog tasarımı hizmeti konusunda destek veya yardım almanız mümkündür. Profesyonel şekilde alacağınız hizmet sonucunda kaliteli şekilde kataloglara sahip olabilir ve kurumsallığa adım atabilirsiniz. Magna Basım 30 yılı aşkın bulunan tecrübesi ile sizlere baskı konusunda üst düzey hizmet sunacaktır.

   Baskı işlemleri içerisinde katalogların haricinde yüzlerce ürün grubu bulunur. Özellikle gıda sektörü içerisinde yer alan peçete, kutu, pasta kutusu, tatlı kutuları, pide kutuları gibi malzemelerde önemli kurumsallık araçlarıdır. Firmalar sipariş sonrasında baskı yapılmış kutular ve paketler ile gönderim sağlarlar. Bu gibi hizmetler gereksiz gibi görünse de aslında çok etkilidir. Evde eski siparişin bulunduğu kutuya veya pakete rastlayan müşteri tekrardan sipariş verebilir. Aynı zamanda kurum ile ilgili görsel hafızaya da sahip olunur. İstediğiniz her ürüne Magna Basım üzerinden baskı yaptırarak hizmet alabilirsiniz. Firmamız içerisinde yer alan baskı teknikleri de fazla sayıda bulunur. Akla gelen her türlü baskı tekniğine hakim olan şirketimiz üst düzey hizmet sunar. Farklı baskı tekniklerinin kullanılması için değişik makinelere ihtiyaç duyulur şirketimiz makine sayısı çeşidi olarak matbaacılık sektörüne yön vermektedir. Firmamız ufak baskı atölyesinden ziyade fabrikasyon usulü çalışan 2 bin metrekarelik alana sahip tesise sahiptir. Şirketimiz bünyesinde yer alan çalışanlarımız işinin ehli ve teknik bilgilere hakim kişilerden oluşmaktadır.