Ofset Baskılı Sıvamalı Kutular Basımı

Ofset Baskılı Sıvamalı Kutular Basımı
Editör : Magna Basım Ekibi
Tarih : 2 Aralık 2021

Ofset Baskılı Sıvamalı Kutular Basımı

Ofset baskılı kutu; oluklu karton kullanılarak sıvama yapılarak üretilen, dayanıklılık anlamında maksimum performans gösteren özel bir kutu modelidir. Ofset baskılı sıvamalı kutular basımı, birçok sektörün ambalaj tercihini oluşturuyor. Gerek sağlamlık gerek şık görünüm sebebiyle ofset baskılı kutu tercih edenler, marka kimliğini kaliteli şekilde oluşturabiliyor. Ambalaj sektörü, gelişmiş teknoloji sayesinde her beklentiyi karşılayabiliyor hem modern hem de kaliteli, uzun ömürlü kutu talebine çözüm üretiyor.

Magna Basım, ofset baskılı sıvamalı kutu hizmeti ile ticari işletmelerin mükemmel olma çabasını destekliyor, markaya özel tasarımlarla eşsiz bir hizmet veriyor. Ofset baskılı kutu modellerinde seçenek neredeyse sınırsız; renk, ebat, desen, kutu şekli konusunda Magna Basım size tam anlamıyla özgürlük sunuyor. Çikolata, kuru pasta, baklava, kurabiye gibi gıda sektöründe en çok paket yapılan tatlı besinlerde ya da tekstil ürünlerinde, aksesuarlarda ofset baskılı kutu kullanılıyor. Bu kutular özel tasarım ürünlerde bilhassa markaya prestij kazandırıyor, müşterilere ise özenli bir hizmet aldığını hissettiriyor.

Ofset baskılı sıvamalı kutular fark yaratıyor

Ofset baskılı sıvamalı kutu tercih etmek için çok sebep var. Ticarette herkes kendi sektöründe yoğun bir rekabet piyasasında ilerlemeye çalışıyor. Rakipler arasından sıyrılmak için kaliteyi her alanda sürdürmek gerekiyor. Ambalaj da bu kalitenin nihai aşamalarından biri sayılıyor. Çünkü müşteriler bir mağazadan, bir pastaneden ürün aldığında, o ürünün konulduğu kutuyu evine, iş yerine gidip açıyor. Bu süreçte kutunun kalitesini koruması, alınan ürünü maksimum seviyede koruması kaliteli hizmettir. Ofset baskılı sıvamalı kutular işte bu anlamda fark yaratıyor, işletmelere değer katıyor. Diğer kazanımlar ise şöyledir;

Prestijli görünüm

Markaya, işletmeye, mağazaya özel ambalaj her zaman prestiji artırır, tüketici üzerinde aşinalık oluşturur, güven duygusunu destekler.

Kaliteli kutu hizmeti

Kutu kullanılan her alanda özellikle gıda sektöründe kutular istenilen korumayı sağladığında müşteri hizmetten memnuniyet duyar. Kaliteli kutu ile titiz hizmet müşteriye hissettirilir.

Kurumsal imaj

Kurumsal imaj, marka kimliği, kurumsal kimlik kampanyalarında ambalajlar gezici kimlik sayıldığından mutlaka her işletmenin kendine özel poşetleri, kutuları olmalıdır. Ofset baskılı kutular, kurumsal imajın önemli aşamalarından biri olarak işletmelerin saygınlığını artırır.